Strojek švýcarských náramkových hodinek
Vydáváme

Provozujeme širokou škálu internetových periodik, přinášíme vám například novinky a zajímavosti ze světa LED technologie či telekomunikací. Naše stránky si pročítá více než 100 000 unikátních uživatelů měsíčně, kteří si při téměř 250 000 návštěvách stáhnou více jak 2 000 000 webových stránek.

 

FotonMag - vše o LED svítilnáchFotonMag je přední český web zaměřený na osvětlovací techniku se specializací na LED technologii. Přináší informace jak z oblasti průmyslového osvětlení, tak ručních či čelových svítilen včetně souvisejících oborů, jako jsou nabíjecí akumulátory a primární články. Server založen v roce 2006 má dnes 10 000 měsíčních čtenářů a 1 000 odborníků, kteří se účastní diskusí na serveru. Spolupracujeme s předními firmami v oblasti osvětlovacích technologií po celém světě.

 

GolfoveZpravy.cz - vše o golfuGolfoveZpravy je nezávislý informační portál pro širokou masu rekreačních golfistů. Od roku 2009 přináší denně zprávy z hřišť, návody ke hře, autorské recenze vybavení či novinky ze světa profesionálního golfu. Server patří k pěti nejnavštěvovanějším online golfovým portálům. Měsíčně ho navštíví přes 8 000 návštěvníků a podporuje 400 facebookových fanoušků.

 

DesingPortal - vše o grafice a designuDesignPortal je zdrojem aktuálních informací pro všechny, kteří se zajímají o novinky v oblasti designu a grafiky. Se svými více než 20 000 čtenáři patří mezi přední on-line magazíny věnující se designu. Kromě zpravodajství zde najdete i nabídku zaměstnání, zajímavá videa, bazar či diskuzní fórum.

 

Marigold.cz - blog Patricka ZandlaMarigold je osobní blog Patricka Zandla s postřehy zaměřenými na telekomunikační technologie a internet. Jeho součástí je řada tutoriálů, například zde věnovaný WiFi technologii či presentace z přednášek našich odborníků na odborných konferencích. Měsíční návštěvnost až 30 000 čtenářů.

Running sport mediajordan Release Dates