Jeskyně osvětlená čelovkami speleologů
Prodáváme

Rozvíjíme úzce specializované kamenné obchody i e-shopy. Jsme zaměřeni na internetové komunity a zvláštní technologické segmenty. Velkoobchodně i maloobchodně vám můžeme nabídnout například sortiment výkonných LED svítilen a čelovek, ale třeba také zabezpečíme vaše RFID doklady a NFC platební karty proti zcizení dat či pěnez.

Pokud máte čas se dozvědět více, budeme pokračovat trochu podrobněji:

Jsme odborníci na atypické projekty osvětlovacích technologií se specializací na LED, světlo emitující diody. Jejich použití přináší úspory, trvanlivost, odolnost a příjemné světlo s jednoduchou variabilní vestavbou. Kromě využití pro osvětlení průmyslových objektů i obytné zástavby (včetně veřejného osvětlení) se zaměřujeme na speciální využití LED technologie pro bezpečnostní složky, záchranáře a armádu.

Obchod Kronium - LED svítilny a čelovkyRetailovou nabídku vysoce výkonných LED svítilen i čelovek, baterií, akumulátorů, nabíječek, širokého příslušenství jako difuzérů, barevných filtrů, nejrůznějších montáží, úchytů i pouzder najdete na našem eshopu Kronium.cz. Vybavíme vás přenosnou ruční či čelovou svítilnou jak pro běžné (turisté, cyklisti, sportovci apod.) tak i profesionální (policie, hasiči, armáda, záchranáři apod.) použití.

 

Svítilny FenixPro renomovanou značku Fenix také zajišťujeme distribuci na českém a slovenském trhu. LED svítilny Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Fenix se soustředí na produkci vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití. Světla Fenix se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením, vysokou odolností, vodotěsností, dlouhou životností a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu. Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i běžné domácí použití.

Kompletní portfolio produktů naleznete na webu Svitilny-Fenix.cz či na Svietidla-Fenix.sk. V případě Vašeho zájmu o prodej kvalitních svítilen i ve Vašem obchodě nás kontaktujte.

 

Cryptalloy - trezor pro vaše RFID dokladySpolupracujeme také s německým výrobcem speciální stínící slitiny Cryptalloy a dodáváme na český trh výrobky zajišťující bezpečnost vašich radiových identifikačních produktů, například platebních karet nebo dokladů vybavených RFID nebo NFC čipy. Nabídku obalů, pouzder, peněženek pro platební karty a doklady, které chrání proti neoprávněnému přístupu, najde na CryptAlloy.cz.