Tiskové zprávy

Taktická svítilna Fenix TK11R

Zdokonalená taktická svítilna Fenix TK11R si i s plnou výbavou zachovává cenovou dostupnost

Praha, 31. 1. 2014 - Taktická novinka Fenix TK11R vznikla kombinací oblíbeného duálního spínače, akumulátoru 18650 a moderního USB-C nabíjení. Poskytne silné světlo až 1600 lumenů, v nízkém režimu vydrží nepřetržitě fungovat déle než celý den a nechybí mu ani pro Fenix příznačná odolnost. Koncový duální spínač zaručuje rychlé a spolehlivé ovládání v náročných situacích v terénu, což ocení zvláště policisté, vojáci i záchranáři. V krizových momentech má velký význam i přímo aktivovatelný stroboskop a úderný ráfek. Lovci zase uvítají možnost upevnění na dlouhé zbrani.

Zbraňová svítilna Fenix GL06

Velmi lehká zbraňová svítilna Fenix GL06 dokonale splyne s pistolí

Praha, 10. 1. 2024 - Fenix před koncem roku doplnil řadu pistolových svítilen modelem, který nabízí opravdu jen to nejnutnější v nejkompaktnějším provedení. Svítilna na krátkou zbraň Fenix GL06 vyvine světlo o síle 600 lumenů, dosvítí na 140 metrů a disponuje i stroboskopem. Je napájena dobíjecím Li-ion akumulátorem s micro-USB konektorem. Díky svému tvaru a rozměrům se může stát součástí všech pistolí, které jsou vybavené lištou standardu Picantinny MIL-STD-1913, nebo pistolí Glock. Má jednoduché oboustranné ovládání, které pamatuje na praváky i leváky. Dá se použít pro profesionální i sportovní střelbu a airsoft.

Lovecká nabíjecí svítilna Fenix HT18R

Se zaostřeným kuželem lovecké svítilny Fenix HT18R se trefíte snáz

Praha, 12.12. 2023 - Dobíjecí svítilna Fenix HT18R se světelným tokem 2800 lumenů a mimořádným dosvitem 1100 metrů představuje znamenitou výzbroj jak pro lovce, tak i pro policisty a další profesionály. Při lovu má velký význam možnost upevnění na dlouhou zbraň a také vybavení červeným a zeleným filtrem. Pro taktické použití je důležitý duální koncový spínač, přímo aktivovatelný stroboskop, signalizace SOS a třeba i úderný ráfek.

Nabíjecí lucerna Fenix CL26R PRO

Multifunkční přenosná lucerna Fenix CL26R PRO je praktickou výbavou do stanu i na pracoviště

Praha, 1. 12. 2023 - Novinka Fenixu, lucerna CL26R PRO, zdokonaluje svoji předchůdkyni hlavně funkcí powerbanky. Dosahuje také lepšího světelného výkonu a výdrže. Může svítit i červeným světlem. Je vybavena vysokokapacitním akumulátorem, který lze dobíjet přes konektor USB-C. Nabízí tři různé směry svícení. Dá se kdekoli postavit, zavěsit či připevnit magnetem. Snese i déšť a běžné pády. Je to malý zázrak pro turisty, když nocují ve stanu či přístřešku daleko od elektrické sítě. Právě tak osvědčí své kvality na pracovním stole, v dílnách a různých provozech.

Nabíjecí vyhledávací svítilna Fenix LR60R

Královna vyhledávacích svítilen Fenix LR60R překlene světlem kilometrovou vzdálenost

Praha, 22. 11 2023 - Výkonnostní jednička Fenixu LR60R poskytuje neuvěřitelně silný světlený tok 21 000 lumenů a její dosvit dosahuje 1085 metrů. Dá se nabíjet a zároveň funguje jako powerbanka pro jiná elektronická zařízení. Její specialitou je stavový OLED displej a také senzor přiblížení, který předchází nežádoucím účinkům silného světla. Záchranáři, strážní i další profesionálové v ní získávají extrémně výkonnou svítilnu usnadňující pátrací akce či ostrahu rozsáhlých areálů.

Čelovka Fenix HL16

Lehká čelovka Fenix HL16 exceluje v barevné i nenápadné podobě

Praha, 6. 11. 2023 - Tato čelová svítilna kombinuje cenné parametry s dobrou cenovou dostupností. Na jedné straně je vybavena jak bílým, tak červeným světlem, signální funkcí SOS a zdokonaleným popruhem, na druhé straně funguje na běžně užívané mikrotužkové baterie a je k dostání za velmi příznivou cenu. Dá se použít při nočním běhu, táboření a dalších outdoorových aktivitách. Pro náš trh byla vyrobena i ve variantě s popruhem bez reflexních prvků, kterou mohou využít ozbrojené složky.

Lovecká svítilna Fenix HT32

Lovecká svítilna Fenix HT32 umožňuje barevnou signalizaci i střelbu za tmy

Praha, 23. 10. 2023 - Nová LED svítilna Fenix HT32 je konstruována pro lovecké i taktické použití. Dosahuje světelného výkonu 2500 lumenů, přičemž dosvítí na úctyhodných 640 metrů. Disponuje též zelenou a červenou diodou, které významně pomáhají při lovu zvěře, a zároveň je vybavena duálním koncovým spínačem, jenž značně usnadňuje ovládání v náročných terénních podmínkách. Díky palcovému průměru těla se může umístit na dlouhou zbraň, ale má také širší reflektor s úderným ráfkem na okraji. Když přičteme stroboskop s přímou aktivací a akumulátor s velkou výdrží, získáme univerzální svítilnu vhodnou k lovu i k akcím ozbrojených složek.

Nabíjecí čelovka Fenix HL32R-T

Lehká a praktická čelovka Fenix HL32R-T stvořená nejen pro běžce pamatuje i na detaily

Praha, 26. 8. 2023 - Tato novinka Fenixu, určená především pro sportovce, svítí dvěma reflektory, dálkovým a širokým. Může ozářit trasu až na vzdálenost 132 metrů nebo plynulým světelným kuželem umožnit orientaci v širším okolí. Přibalený Li-ion akumulátor se dá dobíjet přes USB-C konektor a lze ho také nouzově nahradit třemi mikrotužkovými AAA bateriemi. Popruh čelovky je trochu širší a je vylepšen systémem Sport Fit, umožňuje snazší a rychlejší utahování a nastavování délky. To obzvlášť uvítají běžci, ale také lyžaři, horolezci, turisté či rybáři.

Nabíjecí svítilna Fenix LR40R V2.0

Zdokonalená supersvítilna Fenix LR40R V2.0 přináší světlo i tam, kde lišky dávají dobrou noc

Praha, 8. 8. 2023 - Tato navýsost silná vyhledávací svítilna má nejen nadprůměrný výkon 15 000 lumenů a dosvit 900 metrů, ale také operativní přepínání mezi dálkovým a širokým světelným kuželem. Relativně rychle načerpá energii díky konektoru USB-C a rychlonabíjecím protokolům, přičemž sama může jako powerbanka dodávat energii další přenosné elektronice. Pro nouzové situace je vybavena stroboskopem a SOS blikáním. Jako většina fenixek je vodotěsná a nárazuvzdorná a i při svém enormním výkonu je rozměrově vhodná pro nošení na opasku. Proto může být prodlouženou rukou záchranářů, policistů, strážných, ale i lesníků, chatařů a vůbec všech, kteří jsou často odkázáni jen na příruční zdroj světla.

Nabíjecí čelovka Fenix HM61R Amber V2.0

Oblíbená čelovka Fenix HM61R Amber v nové podobě vyšla ještě více vstříc přáním našich zákazníků

Praha, 28. 7. 2023 - Nová, vyladěnější verze čelovky HM61R Amber V2.0 přichází opět ve speciální úpravě pro český a slovenský trh. Vůči své předchůdkyni zvýšila světelný výkon i dosvit. Nabízí specifické přednosti bílého světla s neutrálním odstínem i světla červeného. Opět disponuje magnetickým nabíjecím konektorem, ale její akumulátor se dá tentokrát nabíjet přes moderní konektor USB-C. Může se vyjmout z hlavového držáku a používat jako ruční svítilna s magnetickou koncovkou. Díky své vodotěsnosti a nárazuvzdornosti je cennou výbavou pro profesionály operující v obtížném terénu, pro náročné sportovce, jejích kvalit však mohou využít i pracovníci různých odvětví, turisté a domácí kutilové.

Stránky