Policejní sada
Svítilny Fenix pomohou motoristům i policistům ve Zlínském kraji

Praha, 4. ledna 2012 - V prosinci 2011 dostali policisté ve Zlínském kraji od Krajského ředitelství hezký vánoční dárek: sady svítilen Fenix a dopravních filtrů. Tyto sady budou tvořit součást výstroje řadových policistů při řízení dopravy, ale i při dalších typech zásahů v terénu.


Svítilny Fenix policie zvolila nejenom kvůli vysoké užitné hodnotě, příznivé ceně, ale také pro variabilitu užití svítilen. Jsou lehké, mají jednoduché ovládání, snadno se používají i v rukavicích, disponují vysokým světelným výkonem a dlouhou provozní dobou. Dodáváno je i pouzdro, takže jsou bezpečně uchyceny na služebním opasku a stále při ruce. Dopravní filtr navíc svítilnu ihned promění v červený svítící kužel, jímž policisté mohou řídit dopravu.

Policejní sadaSoučástí dodávky 354 kompletu je duralová LED svítilna Fenix E21 o váze 90 gramů, svítivosti až 150 lumenů (2,25 hodin), napájená dvěma tužkovými bateriemi. Svítilna je odolná, vodotěsná do 2 metrů tlaku vodního sloupce a je vybavená tvrzenou antireflexní skleněnou čočkou. Uchycena je v otočném pouzdře Fenix AB02, které lze na opasku otáčet ve dvanácti krocích, takže svítilna může osvětlovat potřebné místo, aniž by bylo potřeba ji držet v ruce. Speciální dopravní filtr má podobu červeného kužele a nasazuje se na reflektor svítilny, byl zvláště navržen pro tuto dodávku a pro použití při řízení dopravy.

Dopravní filtrSvítilny Fenix dnes představují optimální volbu jak pro bezpečnostní a záchranné složky, tak pro užití všude tam, kde je potřeba vysoký výkon i odolnost, spolehlivost a zároveň dobrá cena. Svítilny jsou standardně nárazuvzdorné, vodotěsné a použitím nejmodernějších LED technologií splňují požadavky na vysokou mobilitu, tedy nízkou váhu a vysokou svítivost. V široké nabídce jsou jak miniaturní svítilny, které lze použít jako přívěšek na klíče, tak vysokovýkonné svítilny, které přesvítí třeba Václavské náměstí.

Další výhodou je velká nabídka příslušenství, jež umožní svítilny připevnit třeba na opasek, na kolo nebo ke zbrani či použít nejrůznější světelné filtry. Společnost ARIGA ke svítilnám dodává i prověřené jednorázové či akumulátorové články a nabíječky tak, aby zákazník měl k dispozici ucelené řešení svých požadavků na dostatek světla při „každé akci“. 

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. ( www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz, společnost působí v oboru LED osvětlení šest let.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny a tudíž narozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email:svitilnyariga.cz
web: http://www.svitilny-fenix.cz
twitter: http://www.twitter.com/kronium
facebook: http://www.facebook.com/svitilny.fenix

Nike footwearFragment x Air Jordan 1 Retro High OG Black/Sport Blue-White