Svítilna Fenix TK35 Ultimate Edition
Svítilna Fenix TK35 Ultimate Edition přináší extrémní výkon

Praha, 29. května 2014 ‒ Na český trh přichází LED svítilna Fenix s označením TK35 Ultimate Edition. Náročným uživatelům nabídne maximální světelný tok 1800 lumenů a dlouhou výdrž i v obtížných podmínkách. Navíc díky zachování kompaktních rozměrů pohodlně padne do ruky.

Svítilna TK35 Ultimate Edition má shodnou velikost, hmotnost i výdrž jako předchozí model TK35, její výkon je ale dvojnásobný. Tak zásadního vylepšení bylo dosaženo použitím nejnovější, vysoce výkonné LED Cree MT‑G2 s životností 50 000 hodin. Díky větší ploše diody dosahuje svítilna maximálního výkonu 1800 lumenů (ANSI).

Svítilna Fenix TK35 Ultimate EditionDioda navíc vyzařuje světlo s teplejším odstínem, barvy v terénu jsou díky tomu podány přirozeněji a kontrastněji. Světelný kužel je široký a plynulý, dosvit je při nejvyšším výkonnostním režimu až 242 metrů.

K napájení svítilny lze použít jak čtyři lithiové CR123A baterie, tak dva li-ion akumulátory typu 18650. Energie baterií vystačí až na 150 hodin provozu při úsporném režimu výkonu, což je téměř týden nepřetržitého svícení. Svítilna se zapíná taktickým spínačem umístěným na konci a mezi šesti režimy výkonu se přepíná druhým menším spínačem. Kromě plného výkonu nabízí svítilna ještě režimy 750, 250 a 25 lumenů a také dvě zábleskové funkce pro nouzové situace: stroboskop a SOS signál. Všechny úrovně svícení jsou regulovány, výkon je tak konstantní i při snižujícím se napětí baterií.

Stejně jako všechny svítilny Fenix je i model TK35 Ultimate Edition opatřen ochranou proti náhodnému nesprávnému vložení baterií. Reflektor je kryt tvrzenou čočkou z ultra čistého skla s antireflexním povrchem.

Svítilna zvládá i náročné podmínky. Její tělo je vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku a povrch je opatřen černou tvrdou anodizací typu III. Svítilna je nárazuvzdorná a vodotěsná dle standardu IPX-8. Díky plochému tvaru se velmi dobře drží. Přes vysoký výkon a robustní provedení je dlouhá pouze 16,5 cm a její hmotnost bez napájecích článků činí pouze 265 gramů.

Nová svítilna Fenix TK35 Ultimate Edition je určena především pro profesionální nasazení. Je vhodná pro pohyb v těžkém terénu, při pátracích operacích, ostraze a dohledávce. Kromě bezpečnostních a silových složek ji ocení zejména myslivci, lovci či další nároční uživatelé, kteří hledají velmi vysoký výkon a kompaktní rozměry.

Svítilna je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Její maloobchodní cena je 3499 Kč s DPH.

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

 

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Running sportsNike Air Jordan Retro 1 Red Black White - Buy Air Jordan 1 Retro (white / black / varsity red), Price: $60.85 - Air Jordan Shoes