Svítilna Fenix PD32 Premium R5
Nová svítilna Fenix PD32 přináší vyšší výkon i pohodlnější ovládání

Praha, 1. prosince 2011 - Společnost ARIGA s.r.o. uvádí na český trh novou svítilnu Fenix PD32, nástupce oblíbeného modelu PD31. Oproti svému předchůdci nabízí zvýšený světelný výkon a pohodlnější způsob změny režimů tlačítkem u hlavy svítilny.


Svítilna je určena pro bezpečnostní složky a do náročných podmínek, kde je požadována mobilita spolu s vysokým výkonem. První dodávky zamířily nejenom k příslušníkům státní i městské policie, ale například i k leteckému personálu vojenského letiště Kbely. Letecký personál ocenil kvalitní a odolné provedení, vysoký výkon i snadné ovládání, příslušníkům policie přišla vhod možnost svítilnu rozšířit o červený dopravní kužel určený ke koordinaci dopravy za tmy.

Svítilna Fenix PD32 Premuim R5Fenix PD32 Premium R5 je vybavena LED Cree XP-G ve verzi R5 s životností 50 tisíc hodin. Tato svítivá dioda poskytuje světelný výkon až 315 lumenů po dvě hodiny a přináší dosvit 141 metrů. V nejnižším režimu devět lumenů svítilna vydrží v provozu po dobu 200 hodin. Svítilna si pamatuje poslední navolený režim výkonu. Dva zábleskové režimy Strobe a SOS signál jsou určeny pro signalizaci v krizových situacích. Jas je digitálně regulovaný, čímž nedochází k jeho postupnému snižování vybíjením baterie.

Svítilna používá dvě lithiové 3V baterie CR123A nebo jednu nabíjecí li-Ion baterii typu 18650. Rozměry svítilny jsou 12,7 cm (délka) 2,4 cm (průměr těla), váha bez baterií je 61 gramů.

Svítilna se ovládá pomocí vypínače na konci svítilny, jeho zmáčknutím ji lze ihned vypnout či zapnout. K přepínání světelných režimů se používá tlačítko umístěné u hlavy svítilny, kdy lze volit jeden ze čtyř výkonových stupňů. Pro přepnutí do stroboskopického režimu stačí toto tlačítko přidržet po dobu jedné vteřiny, pro SOS režim pak po dobu zhruba tří vteřin.

Ke svítilně nabízíme široké příslušenství, to je navíc kompatibilní s předchozím modelem PD31, takže uživatelé, kteří se rozhodnou přejít na novou svítilnu, nemusí starší příslušenství vyhazovat. Opět je k dispozici difuzér, jednoduchý popruh pro upevnění svítilny na hlavě, BikeBlock pro upevnění na cyklistickou přilbu, držák na kolo i montáž pro uchycení na zbraň.

Maloobchodní cena svítilny je 1699 Kč včetně DPH, svítilna je skladem v elektronickém obchodě Kronium.cz provozovaném společností ARIGA s.r.o. nebo u obchodních partnerů.  

 

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. ( www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Online prodej je k dispozici na www.kronium.cz, společnost působí v oboru LED osvětlení pět let.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny a tudíž narozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email:svitilnyariga.cz
web: http://www.svitilny-fenix.cz
twitter: http://www.twitter.com/kronium
facebook: http://www.facebook.com/svitilny.fenix

Adidas footwearNike SF-AF1