Taktická svítilna Fenix TK09
Síla nové taktické svítilny Fenix TK09 se skrývá v jednoduchosti a efektivnosti

Praha, 18. února 2016 – Snadné ovládání, nekompromisní výkon 900 lumenů, dosvit 310 metrů, vše skryté v malém a odolném těle, jsou parametry, na které slyší příslušníci bezpečnostních složek, záchranáři nebo myslivci. Nová generace taktické svítilny TK09 se přesně trefuje do potřeb všech profesionálů.

Téměř neuvěřitelně zní údaj o maximálním dosvitu svítilny, která se vám vejde do dlaně. Úctyhodných světelných parametrů dosahuje díky nové LED Cree XP-L HI. Ta při doslova miniaturních rozměrech dosahuje skvělé účinnosti 174 lumenů/watt. Ve vysokém režimu přináší při použití li-ion akumulátorů s kapacitou 3400 mAh světelnou palbu 900 lumenů po dobu téměř půldruhé hodiny. Také středním režimem nekompromisně osvětlíte blízké i vzdálené okolí – 450 lumenů můžete použít v celkové délce téměř 5 hodin. Pro orientaci v nejbližším okolí, v místnosti nebo nenáročné činnosti vám bohatě postačí nejnižší režim s 50 lumeny, který vám bude sloužit nepřetržité po dobu 36 hodin. Stroboskopický režim disponuje odstrašujícím a oslepujícím účinkem například pro odvrácení hrozícího útoku nebo zmatení možného pachatele. Profesionálové i lovci ocení, že svítilna se při prvním zmáčknutí ovládacího tlačítka vždy rozsvítí na maximum, následnými zmáčknutími poté svítilnu snadno přepínáte mezi jednotlivými režimy.

K napájení této kompaktní taktické svítilny můžete zvolit jeden z li-ion akumulátorů typu 18650 s kapacitou dle vašich potřeb, nebo alternativně dvojici jednorázových lithiových CR123A baterií. Tělo svítilny odolá nárazům i pádům díky provedení z leteckého duralu, jehož povrch navíc prošel tvrdou anodizací typu III, která omezuje možnost jeho poškrabání. Možnosti použití svítilny v drsných venkovních podmínkách rozšiřuje také garantovaná vodotěsnost až do 2 metrů pod hladinou. Profesionálové využijí také úderový ráfek na hlavě svítilny, který umožňuje například rozbití skla při pronikání do objektu nebo může účinně posloužit i v případě sebeobrany. 

Atraktivitu vysoce kvalitní a promyšlené svítilny zvyšuje v neposlední řadě také její rozumně stanovená cena. K dispozici je také široká paleta příslušenství. Lovci uvítají barevné filtry, montážní sadu na dlouhou zbraň a kabelovou spoušť, policistům je určen červený stavěcí kužel. Doplňkový všesměrový difuzér zase promění svítilnu ve výkonnou lucernu, která dokonale osvětlí místnost nebo může posloužit při ohledání místa činu či osvětlení místa záchranného zásahu. Využití svítilny se neomezuje jen na muže se zbraní, ocení ji i příznivci outdoorových aktivit a všichni ti, kdo občas potřebují mít při ruce spolehlivý a výkonný světelný zdroj. 

Všechny parametry svítilny - světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost - jsou měřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009

Svítilna Fenix TK09 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je 1 799 Kč včetně DPH.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Running Sneakers2020 Nike nike dunks rainbow edition black friday night Mid GS "Pink Quartz" 555112-603