Taktická svítilna Fenix TK32 XP-L
Nechte se zlákat barevnými diodami nové taktické svítilny Fenix TK32 XP-L

Praha, 19. září 2016 – Svítilna Fenix TK32 XP-L je vhodná pro profesionály i k použití na dlouhé zbraně. Její mohutný reflektor nabízí dosvit 422 metrů a světelný tok až 1000 lumenů. Barevné diody integrované do reflektoru skvěle poslouží k signalizaci, nepozorovanému pohybu či k loveckým účelům.

Nová taktická svítilna Fenix TK32 XP-L se stane vaším spolehlivým pomocníkem na nočních akcích. Jejím hlavním světelným zdrojem je bílá LED Cree XP-L HI V3 poskytující extrémní světelný výkon. Navíc je svítilna vybavena zelenou diodou, která disponuje výkonem až 165 lumenů a ozáří objekty vzdálené až na 105 metrů, a červenou diodou o výkonu až 105 lumenů s dosvitem až 65 metrů. U profesionálů a lovců jsou barevné diody čím dál žádanější. Předností červeného světla je zejména to, že nenarušuje adaptaci lidského oka na tmu,což mohou zužitkovat ozbrojené složky nebo lovci zejména pro nenápadný pohyb terénem. Myslivci ocení, že predátory červené světlo nevyplaší tolik jako světlo bílé. Zelené světlo je populární především proto, že lidské oko je na zelenou barvu velmi citlivé. Obě barvy světla jsou profesionály používána rovněž k signalizaci.

Svítilnu Fenix TK32 XP-L je možné napájet dvěma lithiovými CR123A bateriemi nebo jedním Li-ion akumulátorem typu 18650. Disponuje celkem čtyřmi režimy bílého světla s výdrží až 170 hodin a čtyřmi úrovněmi svícení barevného světla. Jednoduché ovládání zajišťuje taktický spínač v zadní části svítilny umožňující okamžitou aktivaci namáčknutím a druhý spínač, díky němuž se snadno a rychle mění režimy svícení včetně aktivace barevných diod. Ergonomický design pak doplňuje vysoce odolná konstrukce svítilny z duralu. Povrch svítilny je chráněn proti poškrábání tvrdou anodizací typu III. Možnosti použití svítilny v drsných venkovních podmínkách rozšiřuje také garantovaná vodotěsnost až do 2 metrů pod hladinou. Profesionálové využijí rovněž úderový ráfek na hlavě svítilny, který usnadňuje například rozbití skla při pronikání do objektu nebo může účinně posloužit v případě sebeobrany.  

Součástí balení je praktické pevné nylonové pouzdro, které lze vzhledem k délkově nastavitelnému popruhu pohodlně připnout na jakýkoliv opasek. Pouzdro má také elastickou část, do níž je možné umístit jednu náhradní Li-ion baterii, případně i jiný menší předmět, jako například malý nůž, flash disk či malé multifunkční kleště. Jako volitelné příslušenství jsou k dispozici i různé druhy montáží pro upevnění na dlouhé zbraně. K ovládání takto upevněné svítilny pak oceníte také vzdálený tlakový spínač AER-03.

Všechny parametry svítilny - světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost - jsou měřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Svítilna Fenix TK32 XP-L je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je 2 699 Kč včetně DPH.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako bezpečnostní agentury, záchranáře, policii, hasiče a armádu. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení osm let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i pro běžné domácí použití.
Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

 

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 734 793 440
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

Running Sneakers StoreAir Jordan 1 Mid "What The Multi-Color" For Sale