Miniaturní svítilna Fenix E15
Miniaturní svítilnu Fenix E15 v kapse nepocítíte, ale její světelný výkon nepřehlédnete

Praha, 1. prosince 2015 -  Svítilna jen o málo větší než běžný zapalovač překvapí úctyhodným maximálním výkonem 450 lumenů. Nová generace modelu E15 je adeptem na hit mezi svítilnami pro každodenní používání.

Fenix E15 2016 Edition je skutečně miniaturní svítilna - na délku měří pouhých 6,5 cm a bez baterie váží pouhých 29 gramů – proto je možné jí nosit stále u sebe – ať už v kapse, na klíčích nebo třeba v dámské kabelce. Nečekaně bohatou světelnou show zajišťuje moderní LED Cree XP-G2 a napájení li-ion akumulátorem typu 16340 (běžně používané je i další obchodní označení RCR123A). Alternativně lze použít jednorázové lithiové baterie CR123A, které se osvědčují v extrémních mrazech. Zatímco při použití akumulátoru získáte v nejvyšším režimu výraznější světelný výkon 450 lumenů po dobu 55 minut, jednorázové baterie nabízí sice o něco nižší výkon 270 lumenů, ale s výrazně delší dobou výdrže baterií 1 hodiny a 35 minut. V nejnižším režimu s 8 lumeny, který postačuje například pro čtení, se ze světla při použití jednorázových baterií můžete těšit nepřetržitě po 3 dny. Svítilna se ovládá jednoduše pomocí její otočné hlavy. Jejím pootočením svítilnu nejen zapínáte a vypínáte, ale také měníte jednotlivé režimy.

Se svítilnou E15 v kapse či kabelce vás tma už nikdy nepřekvapí. I takto malá svítilna vám může dodat pocit bezpečí například při cestě ztemnělým parkem. Její výkon a 132 metrový dosvit má až odstrašující účinek. Tato svítilna je typickým představitelem kategorie EDC, every day carry, každodenní nošení, jejímiž atributy jsou praktická velikost, nízká váha, naprostá spolehlivost a nadstandardní výkon. Ať už se vydáte na procházku, budete cestovat autem, nebo například hledáte něco v domě v místnostech s nedostatečným osvětlením, vždy vám u toho bude tento malý Fenix spolehlivým společníkem. Své místo si najde také ve vaší letní výbavě – výkonné světlo, které nezabere téměř žádné místo oceníte na vodácké výpravě, při táboření nebo kempování. Každý z nás se asi někdy ocitnul po setmění neočekávaně na neosvětlené silnici, kdy hrozí přehlédnutí od nepozorného řidiče. A právě taková malá svítilna na klíčích může v takových chvílích vykonat neocenitelnou službu a výrazně přispět k vašemu bezpečí. Fenix E15 je praktickým dárkem, kterým potěšíte jak muže, tak ženy.

Všechny parametry svítilny Fenix E15 jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Svítilna Fenix E15 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je 859 Kč včetně DPH.

Informace pro redakce

O společnosti ARIGA s.r.o.
Společnost ARIGA s.r.o. (www.ariga.cz) je výhradním distributorem značky Fenix pro český a slovenský trh. Poskytuje poradenství, prodej i servis pro všechny typy zájemců o vysoce výkonné svítilny a čelovky od běžných „hobby“ či „outdoor“ uživatelů, přes cestovatele, myslivce, lovce, až po profesionální složky jako policii, záchranáře, hasiče, armádu, vězeňskou službu a bezpečnostní agentury. Aneb do každé ruky, za každý opasek, patří ta správná svítilna. Společnost působí v oboru LED osvětlení devět let. On-line prodej je k dispozici na www.kronium.cz.

O značce Fenix
LED svítilny značky Fenix si za více než deset let působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Základním zaměřením značky Fenix je produkce vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree. Zásluhou pečlivě navrženého optického systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny, a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a baterky Fenix se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů jsou svítilny Fenix oblíbené mezi příznivci sportovních a outdoorových aktivit jako jsou běh, cyklistika, jachting, vodáctví, potápění, horské expedice, turistika, kempování nebo speleologie. Uplatňují se v ozbrojených složkách, vysoké renomé si vybudovaly i coby svítilny pro myslivce a rybáře. Vhodné jsou samozřejmě i pro běžné domácí použití.

Podrobnosti na www.svitilny-fenix.cz.

Kontakt:
Petr Mitošinka
tel: 602 290 949
fax: 233 379 805
email: svitilny@ariga.cz
web: www.svitilny-fenix.cz
twitter: www.twitter.com/kronium
facebook: www.facebook.com/svitilny.fenix

spy offersCONVERSE Plataforma Blancas , Comprar Converse CTAS LUGGED HI 565902C Blancas , Online